Marc Jacobs MARC492-086-57 naočare za sunce
Pol: ženske
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: ovalne
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: braon
Boja okvira: brown
Boja stakla: brown
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 57 mm
Širina mosta: 15 mm
Tag:
Naočare za sunce MARC492-086-57
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm