Marc Jacobs MARC452/F/S-807-61 naočare za sunce
Pol: ženske
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: leptir
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 61 mm
Širina mosta: 13 mm
Tag:
Naočare za sunce MARC452/F/S-807-61
140 mm
MM
Dužina
drške
61 mm
MM
Širina
stakla
13 mm