Diesel DL0265-05C-52 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika
Boja - kod boje: 05C
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: smoke mirror
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 52 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce DL0265-05C-52
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm