Diesel DL0264-52P-48 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika
Boja - kod boje: 52P
Boja u slovima: braon
Boja okvira: Dark Havana
Boja stakla: brown
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 48 mm
Širina mosta: 21 mm
Tag:
Naočare za sunce DL0264-52P-48
140 mm
MM
Dužina
drške
48 mm
MM
Širina
stakla
21 mm