Web WE0295-16V-62 naočare za sunce
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: silver
Boja stakla: blue
Dužina drške: 125 mm
Širina stakla: 62 mm
Širina mosta: 12 mm
Tag:
Naočare za sunce WE0295-16V-62
125 mm
drške
62 mm
stakla
12 mm