Web WE0295-01B-62 naočare za sunce
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 125 mm
Širina stakla: 62 mm
Širina mosta: 12 mm
Tag:
Naočare za sunce WE0295-01B-62
125 mm
drške
62 mm
stakla
12 mm