Web WE0273-01D-66 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 66 mm
Širina mosta: 14 mm
Tag:
Naočare za sunce WE0273-01D-66
145 mm
MM
Dužina
drške
66 mm
MM
Širina
stakla
14 mm