Trussardi STR337-0B04-53 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: plava
Boja okvira: shiny grey/blue
Boja stakla: blue
Dužina drške: 150 mm
Širina stakla: 53 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce STR337-0B04-53
150 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
19 mm