Trussardi STR304-04AL-51 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: siva
Boja okvira: shiny grey/Havana brown
Boja stakla: gray
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 51 mm
Širina mosta: 21 mm
Tag:
Naočare za sunce STR304-04AL-51
140 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
21 mm