Timberland TB9232-D-52R-55 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: braon
Boja okvira: Havana brown
Boja stakla: green
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 55 mm
Širina mosta: 20 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9232-D-52R-55
145 mm
drške
55 mm
stakla
20 mm