Timberland TB9230-D-02D-62 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 62 mm
Širina mosta: 15 mm
O proizvodu
Brendovi
Tag:
Naočare za sunce TB9230-D-02D-62
145 mm
drške
62 mm
stakla
15 mm