Timberland TB9230-08D-62 naočare za sunce
Rasprodato
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: gunmetal
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 62 mm
Širina mosta: 15 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9230-08D-62
145 mm
MM
Dužina
drške
62 mm
MM
Širina
stakla
15 mm