Timberland TB9168-10D-55 naočare za sunce
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: silver/blue
Boja stakla: gray
Dužina drške: 150 mm
Širina stakla: 55 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9168-10D-55
150 mm
drške
55 mm
stakla
19 mm