Timberland TB9168-02D-55 naočare za sunce
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: siva
Boja okvira: gunmetal
Boja stakla: blue
Dužina drške: 150 mm
Širina stakla: 55 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9168-02D-55
150 mm
drške
55 mm
stakla
19 mm