Timberland TB9167-10D-55 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: 10D
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: shiny light nickeltin
Boja stakla: smoke mirror
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 55 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9167-10D-55
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm