Timberland TB9158-32D-54 naočare za sunce
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: 32D
Boja u slovima: zlatna
Boja okvira: gold
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9158-32D-54
145 mm
drške
54 mm
stakla
18 mm