Timberland TB9158-08D-54 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: 08D
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: gunmetal
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9158-08D-54
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm