Timberland TB9147-52R-49 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika
Boja - kod boje: 52R
Boja u slovima: braon
Boja okvira: dark Havana
Boja stakla: green
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 49 mm
Širina mosta: 20 mm
O proizvodu
Brendovi
Tag:
Naočare za sunce TB9147-52R-49
145 mm
drške
49 mm
stakla
20 mm