Timberland TB9147-01D-49 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika
Boja - kod boje: 01D
Boja u slovima: kamuflažna
Boja okvira: black/camouflage
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 49 mm
Širina mosta: 20 mm
O proizvodu
Brendovi
Tag:
Naočare za sunce TB9147-01D-49
145 mm
drške
49 mm
stakla
20 mm