Timberland TB9120-02D-54 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black/Havana broawn
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 20 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9120-02D-54
145 mm
drške
54 mm
stakla
20 mm