Timberland TB9099-09D-60 naočare za sunce
Rasprodato
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: ovalne
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: gunmetal
Boja stakla: gray
Dužina drške: 130 mm
Širina stakla: 60 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce TB9099-09D-60
130 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
18 mm