Ralph Lauren PH4125-563773-54 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: braon
Boja okvira: light Havana brown
Boja stakla: brown
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce PH4125-563773-54
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm