Police SPLA53-06WT-55 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 55 mm
Širina mosta: 20 mm
Tag:
Naočare za sunce SPLA53-06WT-55
145 mm
drške
55 mm
stakla
20 mm