Police SPL782-09U5-53 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika (injected)
Boja u slovima: siva
Boja okvira: grey/silver
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 53 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce SPL782-09U5-53
145 mm
drške
53 mm
stakla
19 mm