Police SPL778N-0H48-53 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: shiny palladium
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 53 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce SPL778N-0H48-53
145 mm
drške
53 mm
stakla
19 mm