Police SPL741-0492-54 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: silver
Boja stakla: gray
Dužina drške: 135 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce SPL741-0492-54
135 mm
drške
54 mm
stakla
18 mm