Police SPL724-W45M-52 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: okrugle
Materijal okvira: plastika (injected)
Boja u slovima: braon
Boja okvira: matt brown
Boja stakla: yellow
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 52 mm
Širina mosta: 23 mm
Tag:
Naočare za sunce SPL724-W45M-52
145 mm
drške
52 mm
stakla
23 mm