Police SPL493-09DD-54 naočare za sunce
Rasprodato
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja u slovima: plava
Boja okvira: blue
Boja stakla: blue
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce SPL493-09DD-54
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm