Police S8978-W01X-56 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: ovalne
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: W01X
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: yellow
Dužina drške: 135 mm
Širina stakla: 56 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce S8978-W01X-56
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm