Polaroid PLD6068/S-427-56 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: četvrtaste
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: 427
Boja u slovima: srebrna
Boja okvira: Shiny Gunmetal
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 56 mm
Širina mosta: 18 mm
Tag:
Naočare za sunce PLD6068/S-427-56
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
18 mm