Hugo Boss BOSS1117-YZ4-57 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: avijator
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: braon
Boja okvira: matte brown
Boja stakla: brown
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 57 mm
Širina mosta: 19 mm
Tag:
Naočare za sunce BOSS1117-YZ4-57
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
19 mm