Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 naočare za sunce
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: wayfarer
Materijal okvira: plastika
Boja - kod boje: 06W
Boja u slovima: crna
Boja okvira: black
Boja stakla: gray
Dužina drške: 145 mm
Širina stakla: 54 mm
Širina mosta: 20 mm
Tag:
Naočare za sunce BOSS1115-O6W-54
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
20 mm