Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 naočare za sunce
Pol: ženske
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: leptir
Materijal okvira: metal
Boja - kod boje: 002
Boja u slovima: zlatna
Boja okvira: gold/black/opal nude
Boja stakla: gray
Dužina drške: 140 mm
Širina stakla: 57 mm
Širina mosta: 16 mm
Tag:
Naočare za sunce GFF1213-002-57
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm