Escada SES974-0300-53 naočare za sunce
Pol: ženske
Originalna kutija: originalna kutija
Vrsta okvira: leptir
Materijal okvira: metal
Boja u slovima: zlatna
Boja okvira: gold/pink
Boja stakla: brown
Dužina drške: 135 mm
Širina stakla: 53 mm
Širina mosta: 23 mm
Tip rama: pola rama
O proizvodu
Brendovi
Tag:
Naočare za sunce SES974-0300-53
135 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
23 mm